O nás

Ilustrační foto

Vážení návštěvníci,

         děkuji Vám, že jste zavítali na naše stránky a doufám, že po jejich prostudování zde naleznete řešení k bezpečnosti Vašeho majetku. Pokud se rozhodnete řešit bezpečnost Vašeho majetku a využít našich služeb, rádi Vám pomůžeme navrhnout komplexní řešení k uspokojení Vašich požadavků. Spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem. 

Předmětem podnikání naší společnosti PATRON-A je montáž elektronických, mechanických a kamerových zabezpečovacích systémů, ale také se zabýváme fyzickou ochranou osob a majetku, detektivní činností, přípravou na zkoušky zbrojního průkazu, individuální a skupinové střelecké kurzy. Dále nabízíme prodej taktických doplňků nejen pro ozbrojené bezpečnostní složky, ale i pro civilní použití. Nedílnou součástí je také poskytování služeb v autodopravě.

Naše společnost je držiteli osvědčení a certifikátů potřebných k námi poskytovaným službám. Naše služby nabízíme po celé ČR a okolních státech a jsou určené firmám, podnikatelům, fyzickým osobám, stejně jako majitelům rodinných domů a chat. Postaráme se o profesionální zabezpečení objektů Vašich administrativních i soukromých prostor.

 Obsah těchto webových stránek byl připraven výhradně za účelem poskytnutí informací o společnosti Patron-a s.r.o. a o službách, které nabízí.

 

Ilustr2